KKK

Kas peale pileti ostmise on veel väljaminekuid?

Ei, kõik tegevused talus on pileti ostnule sel päeval tasuta. Raha võib tarvis minna, kui soovid meie "Kaubamajast" talukraami või meeneid osta. 

On meil vaja tulekust ette teatada?

Ei pea, ootame teid iga päev kell 12-19;

Muudel kellaaegadel palume külastus eelneval päeval kokku leppida telefonil 53433050.

Kas lapsed võivad Sarapiku talus omaette aega veeta?

Ei, alla 12 aastased lapsed vajavad talus ringi käies täiskasvanud saatjat. Kõigi alaealiste (ka üle 12 aastaste) eest vastutavad kogu talus viibimise aja temaga koos Sarapikule tulnud täiskasvanud.

Kui pikaks peaks plaanima külastuse?

Keskmine külastuse aeg sügisperioodil on umbes 2 tundi. 

2018. aastal on radakeskmise raskusega, arvame, et rägastiku lahendamiseks kulub tund, kuid see sõltub siiski lahendajast endast.

Näiteks 2012. aasta maisirägastiku rada oli 2,3km pikk ja sisaldas 50 ristmikku. Toetudes külastajate jälgimisele oskame arvata, et rägastiku lahendamine võttis täiskasvanul pool tundi kuni tund aega.

Lisaks sellele on meil palju teisi tegevusi ja võimalus piknikku pidada.

Kas võime lahkuda talust ja tulla hiljem tagasi?

Jah, samal päeval teist korda piletit ostma ei pea. Kuna meil ei ole käepaelu, siis kooskõlasta oma lahkumine-tagasitulemine piletimüüjaga! 

Kui kaua on rägastik avatud?

Rägastik ja kogu talu on külastajatele avatud augusti algusest kuni septembri teise pooleni, kui mais loomasöödaks koristatakse.  

Kas talu on avatud olenemata vihmast?

Jah, üldiselt oleme avatud iga ilmaga. Ära unusta, et enamus taluõuest on murupind ja mais kasvab tavalisel põllul, mis suure vihmaga muutub veidi poriseks. Vali kindlasti ilmale vastav riietus ja jalanõud. Kui ilm juhtub üllatama, siis on meil tasuta kummikulaenutus. 

Kas on võimalik liikuda ratastooliga?

Talu territoorium on suures enamuses muru, mais kasvab tavalisel põllul. Ratastooliga liiklemine võib osutuda raskeks, kuid pole võimatu. 

Kas võime talu territooriumile kaasa võtta oma piknikukorvi?

Jah, muidugi! 

Kas väike õlle suvepäevas on lubatud?

Ei, meie talu on pühendunud lastega aja veetmisele ja päevasel ajal meil alkoholi tarbida ei tohi. Samas õhtul, kui olete meie juurde telkima või sauna nautima jäänud, pole meil midagi selle vastu, kui täskasvanud võtavad väikse dringi.