Tere teile!

 Sarapiku on meile imeline maakodu. Selline ehtne maakodu, millest oleme alati unistanud. Nüüd, kui unistused on saanud tõeks ja ta meil olemas on, on meil kindel soov seda kõike ka teiega, armsad sõbrad, jagada. Ka selleks, 2018. aasta suveks on meil mitmeid ideid, mida saame teile näidata ja mida koos teiega teha. Tähtsaim neist maisirägastik, mille lõime juba seistmendat korda.

2012. aastal laius põllul "Kikilipsuga Ilves", 2013 oli seal "Eesti, made in China", 2014. aastal oli pildi pealkiri "Ei pea olema lind...", 2015. aastal olid põllul kellegi jäljed ja 2016. aastal oli põllul väga suur tort, 2017. aastal tähistasime Eesti vabariigi sünnipäeva ja maisipõllus olid noodid - riigi hümn.  

2018 hooaeg on Toretalus eriti magus! Tore talu - Sarapiku teeb koostööd Nurriga ja meie mõllul lebotab eriti suur ja paks kass Nurr. 

 

Kõige viimasemad uudised meie tegemistest leiad: facebook.com/sarapikutalu/

 Maisilabürindi ja eelmiste piltide kohta täpsemalt loe siit.

2018 magus hooaeg - Kass Nurr tuli külla!

 Juba augusti algusest saad meil maisilabürindis ülesandeid lahendades järgi proovida laboriroti tunde. Lapsed saavad end radadel ja suurtel muruplatsidel tühjaks joosta, mängida erinevaid nutikust ja osavust proovile panevaid mänge. Tegevusi jagub päris mitmeks tunniks.

Samal ajal on emmedel-issidel ja teistel täiskasvanutel paras aeg võtta istet ja panna grill susisema. Grillimiseks ja pikniku pidamiseks vajalik võta vastavalt oma maitsele kaubandusest kaasa!

Ja kui soovid, on võimalus meile ka kauemaks jääda: püstitada metsaserva telklaager. Ka väike saunake eemal metsa sees vana jõekääru ääres ootab vihtlejaid :) (Kui soovid sauna, anna meile sellest vähemalt eelmisel päeval ette teada!)

Jälgi värskeimaid uudiseid Facebookis!

Kohtumiseni!