Tere teile!

 Sarapiku on meile imeline maakodu. Selline ehtne maakodu, millest oleme alati unistanud. Nüüd, kui unistused on saanud tõeks ja ta meil olemas on, on meil kindel soov seda kõike ka teiega, armsad sõbrad, jagada. Ka selleks, 2019. aasta suveks on meil mitmeid ideid, mida saame teile näidata ja mida koos teiega teha. Tähtsaim neist maisirägastik, mille lõime juba kaheksandat korda.

Selle hooaja lõpuüritus LabürindiÖÖ toimub 28.09 kell 20:00. Dresskood "Dress ja kaloss", orienteerumiseks oma valgus ja peo jaoks piknikukorv kaasa. Pilet 8€ , 5aastased ja väiksemad tasuta. Sularaha. Laudade broneerimine: 53433050

 

2012. aastal laius põllul "Kikilipsuga Ilves", 2013 oli seal "Eesti, made in China", 2014. aastal oli pildi pealkiri "Ei pea olema lind...", 2015. aastal olid põllul kellegi jäljed ja 2016. aastal oli põllul väga suur tort, 2017. aastal tähistasime Eesti vabariigi sünnipäeva ja maisipõllus olid noodid - riigi hümn.  2018 hooaeg oli Toretalus eriti magus - tegime koostööd Nurriga ja meie põllul lebotas eriti suur ja paks kass Nurr. 

Sellel, 2019.aastal pöörame oma põllupildiga tähelepanu vähile ja vähile: põllul on neli vähki!

Kõige viimasemad uudised meie tegemistest leiad: facebook.com/sarapikutalu/

 Maisilabürindi ja eelmiste piltide kohta täpsemalt loe siit.

 Juba augusti algusest saad meil maisilabürindis ülesandeid lahendades järgi proovida laboriroti tunde. Lapsed saavad end radadel ja suurtel muruplatsidel tühjaks joosta, mängida erinevaid nutikust ja osavust proovile panevaid mänge. Tegevusi jagub päris mitmeks tunniks.

Samal ajal on emmedel-issidel ja teistel täiskasvanutel paras aeg võtta istet ja panna grill susisema. Grillimiseks ja pikniku pidamiseks vajalik võta vastavalt oma maitsele kaubandusest kaasa!

Ja kui soovid, on võimalus meile ka kauemaks jääda: püstitada metsaserva telklaager. Ka väike saunake eemal metsa sees vana jõekääru ääres ootab vihtlejaid :) (Kui soovid sauna, anna meile sellest vähemalt eelmisel päeval ette teada!)

Jälgi värskeimaid uudiseid Facebookis!

Kohtumiseni!