Viimased uudised

17.AUGUST 2012

Kaubamaja! :P

 

15. AUGUST 2012

On vaid rõõm näha, et inimesed, kes on meil käinud, on rahule jäänud! Kui mais kasvas üle pea, jäi ka mõõtmine soiku. Nüüd on õied peal, suurem kasvamine möödas. Suuremad taimed on 210cm, kohati lausa 220cm pikad! Käes on tõlvikute moodustumise aeg. Saame näidata lastele, kus tõlvikud kasvavad, millised on maisi juuksed ja kui toredad varbad maisitaimedel on (me ise oleme arvamusel, et nad öösel ikka kõnnivad ringi! :P) Ärge siis küllatulekut porisesse sügisesse lükake! ;)

 

14. AUGUST 2012

Lisame mänge!

Tangram  ja Pisikeste päkapikkude pisike küla liivakasti asendajana! 

 

12. AUGUST 2012

See oluline ristmik Põltsamaa lähedal Tallinn-Tartu maanteel, kust tuleb keerata Pajusi poole, sõita 10 km ja leida siis Maisilabürindi poole viitav silt ;) 

 

10. AUGUST 2012

Esimene päev on seljataga, esimesed vahvad külalised on käinud! Komme jäi kaussi veel palju, neid sööme homme edasi ;) Muuhulgas selgus, et 6 kontrollpunkti leitakse üles poole kuni ühe tunniga, ja et meie põnnid võtavad suurima rõõmuga võõrad lapsed seltsi ning suur mängimine võib alata! :)

 

10. AUGUST 2012

Ootame teid! Tulge juba täna! Mais on täiskasvanu kõrgune, kohati kõrgemgi, kontrollpunktid on paigas. Ilusa alguse tähistamiseks ootab ära söömist 2 kg komme ja esimesel päeva saab maisist väljumisel kosutuse iga mängija, olenemata sellest, kuimitu kontrollpunkti ta üles leidis. Ja ms kõige ägedam: ilm on ilus! Tulge juba täna! :)

 

8.AUGUST 2012

Jess! Ilmajaam(ad) on meie esimese külastamis-nädalavahetuse suhtes ümber mõelnud ja lubavad vihma asemel suhteliselt kuiva ilma! Selle pärast, et kuuma ei ole, ärge väga kurvastage: 25kraadise ilmaga lõõskava päikese all ei ole sugugi mõnus maisi vahel kuumutada. See võiks nõrgematele lausa ohtlik olla ;) Nii et kõik sujub nagu soovime! Kevadel soovisin maisialgetele vett ja seda tuli kohe korralikult; kui vett oli piisavalt, soovisin sooja ja seda tuli maisi vohama hakkamiseks täiesti piisavalt; nüüd on mul ainult üks, kolmas, soov veel: palju asjast huvitatud külalisi! ;)
 

Piletid-mängulehed tulid trükist! 

 

7.AUGUST 2012

Lisame tegevusi!

Suur ragulka

 

6.AUGUST 2012

ERR käis külas! Tulemus juba õhtuses AK-s! :)

 

5.AUGUST 2012

Lisame tegevusi!

Lilled-lehed-lepatriinud

 

4. AUGUST 2012

Lisame tegevusi! 

Jõuproov

Juba traditsiooniliselt tegin ka sel nädalavahetusel mõõdulindi-tuuri maisi vahel: keskmiselt on juurdekasvu taas 40cm nädalaga st. suuremad taimed on umbes 165cm ja mina enam kohati üle ei näe. Aga leidus ka juba 180cm kanti ulatuvaid taimi :)

 

3. AUGUST 2012

Esimene maisi-ilvese esitlus: Kodulehel

Kohe leidsid meid üles ka ajakirjanikud: Postimehes

Ja Postimehe artiklile pööras tähelepanu president isiklikult viidates sellele oma Facebooki kontol!

Nüüd on otsustatud: Sarapiku talu võtab külastajad vastu alates 10.augustist 2012 kella 10.00-19.00

 

2. AUGUST 2012

Täname Juss Maurerit: Meil on esimene aerofoto! ;) Tänud sellele traatussiperele, mais on suht hõre ja fotol palju põldu. Aga pilt põllul on ilusti välja tulnud, just see, nagu paberile joonistasime! Loodan, et mais kasvab ja edaspidi tuleb järjest parem tulemus. Enne, kui meie teost esitlen, enne tuunin radade asukohad arusaadavamaks. Homme ;)

 

1. AUGUST 2012

Mõned faktid meie rägastiku kohta! 

Ise põllul radasid mööda edasi tagasi käies olen skeemiga väga harjunud ja tekkis juba kahtlus, kas ikka liiga lihtne see pole. Aga vast ei ole: huvitavate faktidena saan ära mainida, et põhirägastikus on 2,3km radasid ja 50 ristmikku, kus tuleb valida, kas minna paremale või vasakule; kas minna otse või valida kõrvale pööramine. Arvestades, et on tupikud ja si

lmused ja et tegemist on põllupinnaga, siis mõnus trenn on selle lahendamine tervele perele ;) 

See mais on ikka uskumatu taim! Needsamad, mis pühapäeval olid 125cm, on nüüd, kolmapäeval, vaid natuke minust lühemad, nii umbes 155-160cm, mõni võimsam juba minust pikemgi! :O Kasvu tuleb iga päevaga nüüd juba 10 cm kanti juurde! :O