Viimased uudised

9. OKTOOBER 2012 

Vooremaa!

30. SEPTEMBER 2012

Oli ülilahe! Me täname teid, kes te need mitmed-kümned autod sõpru täis panite ja meie juurde tulla otsustasite! ;)

Külalisi käis hulga ja ka natuke põõsa-raha kogunes, et saaksime uuel kevadel uue huvitava asjaga algust teha! 

Hommikune kontroll põllul sai tehtud. Meeldiv oli näha, et mais ei olnudki maatasa tallatud (kohe üldse ei olnud tallatud!), prügi piirdus vaid sületäie taaraga ja see mees, kellest paljud öised külalised rääkisid, et on liiga ära väsinud ja ühe posti najale kahtlaselt istuma jäänud, ka see mees oli kadunud. Ju kogus jõudu ja läks ikkagi koju :P (kes meil öösel külas käisid, teavad, kellest jutt käib :D)

29. SEPTEMBER 2012

Panime teevee tulele, küpsised kausikestesse ja ootame teid! Mainin, et see must pilv, mida te vaatasite, et läks üle maisipõllu, see vaid näitas meile end! Põld on kuiv ja taevaäär tõotab ilusat sügisööd! Hakake siis varsti tulema ;)

28. SEPTEMBER 2012

24. SEPTEMBER 2012

Saak omalt põllult :)

22. SEPTEMBER 2012

Mitmed meie külalised on küsinud, kui pikk võib olla meie kivilabürindi rada. Täna võtsin kätte ja mõõtsin ära: 105 meetrit keskpaigani (ja kuna üle kivipiirete astumine ei ole soovitatav, siis teine 105m keskpaigast välja) :) 

Meie kivilabürint!

20. SEPTEMBER 2012

Teeme selle ära! Üheainsa korra! Ärge siis tulemata jätke! ;)

17. SEPTEMBER 2012

Meil on suur rõõm anda teada, et täna hommikul selgus: klassi- jm. rühmaekskursioonide võimalus on pikenenud nädala võrra 24-30 september. Kuna see alles täna hommikul selgus, on enamus sellest nädalast veel vaba! Ootame teid! ;) 53433050

14. SEPTEMBER 2012

Küsimus suurele ringile jagamiseks! Teame, et välismaal on nii tehtud ja ka meile on mitmed külalised ideena välja käinud, et võiks korraldada labürindiöö taskulampidega ööpimeduses maisipõllus ekslemisega, selline natuke adrenaliinirikkam üritus lõkkeõhtuga. Kaalume hetkel, kas võtta enne lõikust sellne labürindiöö ette. Kell 8 läheb juba pimedaks ja ööd ei tulegi liiga kaua oodata. Nüüd uurikski

, et kui paljud üldse kaaluks sellisest üritusest osa võtmist? Vajuta Like, kui sa üldse kaaluksid sellisest üritusest osa võtmist (see ei tähenda veel kohustust kindlalt tulla, uurime idee meeldimist) Ja kui saame kokku mõnusa seltskonna, kes on sellest ideest huvitatud, siis teeme selle enne lõikust lõpuüritusena ära ;)

14. SEPTEMBER 2012

Ootame külalisi MAISILABÜRINTI lahendama ja teisi mänge proovima veel kahel järgneval nädalavahetusel

REEDEST PÜHAPÄEVANI : 
14.september -16. september ja
21. september – 23. september

Kell 12.00-19.00

Asume Põltsamaalt Pajusi suunal 12km, Tln-Tartu maanteest 10km. 
Sõida üle Tln-Tartu mnt. otse läbi Pajusi ja läbi Pisisaare ning peale Pisisaaret paari kilomeetri pärast pööra maisilabürinti s

uunava sildi juurest vasakule :)

Tutvu meie labürindimängu reeglite ja teiste meie mängudega meie kodulehel: 

http://toretalu.eu/

Täpsem info: 
tel. 53 43 30 50
Esmaspäevast neljapäevani palume külastusest ette teatada!

10. SEPTEMBER 2012

Meie eriline seenemets

9. SEPTEMBER 2012

Lõpuks ometi ilus päev! Tegin tiiru põllul - kõik on vaatamata eilsele suurele vihmale juba botastega läbitav! (Y) Mais peab kinni ka tuule, niiet seal on väga mõnusalt soe! 
Huvitav on see, et metssead eelistavad mööda meie radasid käia, meie pole veel avastanud nende poolt omavoliliselt tehtud radasid. Märgin ära, et täna leidsin esimesed nende poolt ümber aetud taimed. Aga nad olid väga viisakalt neid mööda raja äärt murdnud ja sellega vaid natukene rada laiemaks teinud :P 
Jälgi on omajagu palju, niiet linnalapsed saavad metssea jälgedega ka tutvust teha :)

Seadke sammud maale, minetea, kas enam ükski päikseline puhkepäev enne lõikust tulebki! :)

8. SEPTEMBER 2012

Jalgrattamatk Põltsamaa Nooretkast 

 

7. SEPTEMBER 2012

Nädalavahetus! Ootame teid maale täna, homme, ülehomme kell 12.00-19.00 ;) Ka neile, kes jõuavad vahetult enne seitset, antakse vabalt aega, kedagi ära ei saadeta, väravaid kinni ei panda :)

3. SEPTEMBER 2012

Ilusat kooli algust kõigile, kes nüüdsest vaba aega õppimisega/õpetamisega täitma asuvad :D
Seoses suve otsa saamisega teeme väiksed muudatused: Ootame külalisi endiselt iga päev, aga esmaspäevast neljapäevani palume külastusest ette teatada tel.53433050; reedest pühapäevani ei pea ette teatama - ootame teid kell 12.00-19.00. 
Veel mõned nädalad, enne kui sügistööd meie põllule jõuavad :)

31. AUGUST 2012

Käisin huvi pärast taas mõõdulindiga ringi: suurimad taimed on saavutanud 3m piiri! Päike soendab õhku, paar kuiva päeva on põllu tahedaks teinud, sead pole veel põldu rüüstama jõudnud, tõlvikud on juba mõnusad närida - mul on tunne, et maisilabürint on oma parimas olekus! Kes on plaaninud meid külastada, sel oleks nüüd parim aeg seda teha! Miks mitte juba täna õhtul! :)

29. AUGUST 2012

Mitme meetri kauguselt suudad sina palli pessa visata?

 

26. AUGUST 2012

Ilusa ilmaga ilus nädalavahetus selja taga. Hea on kuulda meilt lahkuvatelt külalistelt, et nad plaanivad sõpradele meie külastamist soovitada ja vaieldamatult suurim rõõm on kuulda meile tulnud külalistelt, et nad ei tea meist suurt midagi, aga nad tulid soovituse peale... ning näha neid sama rahulolevana lahkumas :) Ootame teid jätkuvalt maisilabürinti ja muid mänge mängima! ;)

24. AUGUST 2012

Tore! Nagu naksti esimene 100 facebooki sõpra täis! 
Võtsin sõprade-listi ette, fortuuna ütles altpoolt 30 ja .... 
CV Kaart-nimeline sõber saab meid koos kolme sõbraga (kokku 4 priipiletit) tasuta külastada. Priipääsmed ei aegu :) 
Järgmise 100 täitumisel teeme samuti, kõigi sõprade vahel ühele sõbrale 4 priipääset!

23. AUGUST 2012

Maisipõld andis juuli kuus ühe väikese tüdruku poolt sinna kaotatud papud tagasi! Mingil imelisel seletamatul moel olid need tänase öö jooksul ühele rajale jõudnud... !!??...
Papud jäävad tüdrukut ootama ;)

22. AUGUST 2012

Ilmus artikkel Õhtulehes  

Loe artiklit siit!

Võtame vastu ka klassiekskursioone:

Vaata ekskursiooni kirjeldust siit!

21.AUGUST 2012

Meie oma maisi ei hirmuta!

Vaata hirmunud maisitõlvikuid!

20. AUGUST 2012

Ühe armsa pere kaunilt jäädvustatud päev meie talus:

http://liivisidron.com/2012/08/19/sarapiku-talu-maisilaburint/

19. AUGUST 2012

Täna sajab vihma, kas labürint on avatud? Jah! Ärge ainult kummikuid või kalosse või muid põllu-jalanõusid unustage :P Paljajalu võib muidugi ka :P

Homme on riigipüha, kas labürint on avatud? Jah!

Tooge lapsed maale vaba päeva veetma! :)

17. AUGUST 2012

Korduvana jääb kõlama küsimus: Kas peab tuleku ette registreerima? 

Vastus: Ei pea, tulge lihtsalt kohale! Iga päev 10.00-19.00 kuni mais on põllul! (toretalu.eu)